Noordelijk Scheepvaartmuseum

  • Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 6

In de extra algemene vergadering van afgelopen woensdag zijn onze leden unaniem akkoord gegaan met het door het bestuur voorgestelde voornemen ons Pomphuis aan het Groninger Monumenten Fonds (GMF) te verkopen. Een nieuwe uitbater zal het Pomphuis als museumcafé gaan exploiteren en in 2018 wordt het café geopend.

Door de benoeming van drie nieuwe leden bestaat ons bestuur nu uit zes personen. Met voorzitter Pieter Westra, secretaris Marjanne Schouwenaar vormen Leonieke Vermeer, Jan Willem Veluwenkamp en Ellen ter Hofstede het nieuwe bestuur. Leonieke Vermeer en Jan Willem Veluwenkamp zijn beiden historicus bij Rijksuniversiteit Groningen en Ellen ter Hofstede is hoofd publiek bij het Drents Museum.

Facebook Twitter

Adres
Brugstraat 24
9711 HZ Groningen

tel: + 31 (0)50 312 22 02
stuur ons een e-mail

Openingstijden

Ma. Gesloten
Di. - Za. 10.00-17.00 uur
Zo. 13.00-17.00 uur

certified_museum nietsbovengroningen

Nieuwsbrief

Uitgelicht

Museumschip Emma
Meer informatie

Emma_k

Evenementen

Copyright © 2010 Noordelijk Scheepvaartmuseum Groningen. Alle rechten voorbehouden